TAZZEVE SAGLIKLI

KALİTELİ ÜRÜNLER

EN TAZE

Günlük dalından toplanan ürünlerle sofranıza tazelik getiriyoruz.

100% DOĞAL

Doğal yöntemlerle yetiştirilmiş ürünler sunuyoruz.

İLAÇSIZ & KATKISIZ

Damak tadınıza uygun organik ve saf ürünler yetiştiriyoruz.

TEK TIK

Site üzerinden ve bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz.

HİJYENİK PAKETLEME

Taze toplanan ürünlerimizi el değmeden paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz.

HIZLI TESLİMAT

Ürünlerimizi en kısa sürede bahçeden sofranıza getiriyoruz.

HER ZAMAN TAZE

Dalından toplanan günlük taze meyve ve sebzeler stoklanmadan aynı gün mutfağınızda. Damak tadınıza uygun ilaçsız ve katkısız ürünler online siparişle tek tıkla kapınızda.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamızda tektek işlenerek ,siz değerli müşterilerimiz için özenle seçilip isteğinize göre hazırlanan siparişleriniz dilediğiniz saatte kapınızda. Ayrıca ürünlerden memnun kalmazsanız değişim garantisi veriyoruz.

HER İŞİN BAŞI SAĞLIK

Meyve ve sebze vücudun en büyük sağlık deposudur. Sağlıklı bir vücut kötülüklere karşı katı olandır. İşletmemizde hijyen ve kaliteye önem verilmekte , görevli personellerin hijyen belgeleri alınmış olup işimizi tüm titizlikle sizler için sürdürmekteyiz.

Firmamız da kalite ve hijyene önem verilmekte, görevli tüm personelde bu doğrultuda yetiştirilmiş ve bilgilendirilmiştir. Firma olarak en önemli amacımız, müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da ileriye taşımaktır.
Tazeİzmir 2019 yılında İzmir’de kurulmuştur. tazeizmir.com’da verilen tüm hizmetler Tazeİzmir Gıda Ürünleri Turizm Sanayi Ticaret Ltd.Şti tarafından yürütülmektedir.

Taze
Organik Lezzetleri
Keşfedin

En İyi Bal
Premium Kalite

Yeşil Detoks
Meyve ve
Sebzeleri