Ana Sayfa Meyve Sebze Tüm Ürünler Hakkımızda Toptan Şipariş İletişim

Hakkımızda

Taze Meyve ve Sebze Nasıl Seçilir?

HER ZAMAN TAZE

Dalından toplanan günlük taze meyve ve sebzeler stoklanmadan aynı gün mutfağınızda. Online organik meyve ve sebze toptan tedarik manav.

Meyve ve Sebze İçerikli Bebek Mamaları: Sıkça Sorulan Sorular – SevgiliBebek Oyun Odaklı Erken Ev Eğitimi

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamızda tektek işlenerek ,siz değerli müşterilerimiz için özenle seçilip isteğinize göre hazırlanan siparişleriniz dilediğiniz saatte kapınızda. Ayrıca ürünlerden memnun kalmazsanız değişim garantisi veriyoruz. Online organik meyve ve sebze toptan tedarik manav.

Karışık meyve suları yaz kış birçok hastalıktan koruyor - Gıda 2000 Dergisi | Gıda 2000 Dergisi

HER İŞİN BAŞI SAĞLIK

Meyve ve sebze vücudun en büyük sağlık deposudur. Sağlıklı bir vücut kötülüklere karşı katı olandır. İşletmemizde hijyen ve kaliteye önem verilmekte , görevli personellerin hijyen belgeleri alınmış olup işimizi tüm titizlikle sizler için sürdürmekteyiz. Sağlıktan büyük zenginlik yoktur.  Online organik meyve ve sebze toptan tedarik manav.

Tazeİzmir 2019 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmamız da kalite ve hijyene önem verilmekte, görevli tüm personelde bu doğrultuda yetiştirilmiş ve bilgilendirilmiştir. Firma olarak en önemli amacımız, müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da ileriye taşımaktır. tazeizmir.com’da verilen tüm hizmetler Tazeİzmir Gıda Ürünleri Turizm Sanayi Ticaret Ltd.Şti tarafından yürütülmektedir.

Sizi Arayalım